با ما در تماس باشید

09332073342

پست الکترونیکی

info@zarandecor.com

دکور آرایشگاه زنانه جدید

دکور آرایشگاه زنانه

دکور آرایشگاه زنانه
آرایشگاه زنانه یکی از شغلهای قدیمی است که همه خانمها نیاز رفتن به آرایشگاه دارند و آرایشگاه مکانی است تقریبا عمومی.

دکور آرایشگاه زنانه

اگربخواهید آرایشگاه شما منتخب افراد زیادی باشد علاوه به تخصص و خدمات دهی مناسب باید دکوراسیون داخلی آرایشگاه نیزجدید شیک و استاندارد باشد.

دکور آرایشگاه شیک

در یک دکورآرایشگاه زنانه مدرن از رنگهای خنثی ساده وشیک استفاده میشود میز و صندلی و آینه ها و کاغذ دیواری و نورپردازی و سیستم گرمایش وسرمایشی و سیستم تهویه هوا همگی جدید و استاندارد میباشد
و میتواند محیطی راحت و جذاب را برای کارکنان آرایشگاه و مشتریان فراهم نماید.
دکور آرایشگاه مدرن

4 نکته برای راه اندازی آرایشگاه زنانه در ایران

1. ضروری است که دکور آرایشگاه با برند،ارزش ها و سبک کلی کسب و کار شما ارتباط برقرار کند
و طراحی سالن با خدماتی که به مشتریان ارائه می دهید متناسب باشد.

برند آرایشگاه زنانه

2. چیدمان اصولی آرایشگاه زنانه به نور و افراد اجازه می دهد که در در فضای شما جریان داشته باشند در حالی که احساس خصوصی یا راحتی را برای مشتریان در حین خدمات ایجاد می کند.
طراحی |آرایشگاه

3. در طراحی آرایشگاه زنانه شما باید موارد مختلفی از جمله بودجه سالن ،نیازهای کارکنان و ویژگی های معماری و محدودیت های خود مکان را در نظر بگیرید.برای مثال همه آرایشگاها سقف بلند و پنجره های بزرگ ندارند.

پارتیشن بندی آرایشگاه

4. برای دکور آرایشگاه جدید یک تم انتخاب کنید و در طراحی دکور آرایشگاه از آن پیروی کنیدانتخاب یک تم مناسب و شیک باعث نظم دادن به آرایشگاه شما می شود

تم آرایشگاه

 

شما عزیران میتوانید با خیالی آسوده صفر تا صد طراحی و اجرای دکورآرایشگاه زنانه را به تیم زران دکور بسپارید و جهت مشاوره رایگان به شماره 09332073342پیامک ارسال بفرمایید یا با شماره 09204009301تماس بگیرید.

EnglishIran