با ما در تماس باشید

09332073342

پست الکترونیکی

info@zarandecor.com

طراحی دکور بوتیک

دکور بوتیک

دکور بوتیک خیلی در میزان فروش شما موثر است . بوتیک فروشگاه کوچکی است که در نوع خاصی از کالاها ، معمولاً به سبک خاصی از پوشاک ، تخصص دارد. یک بوتیک اغلب انواع مختلف کالاهای مرتبط مانند لباس زنانه م مردانه ، کیف پول و کفش را به فروش می رساند. اگر تصمیم گرفته اید یک بوتیک افتتاح کنید ، به یاد داشته باشید که برای طراحی بوتیک مدرن به خوبی برنامه ریزی نمایید.

با ایجاد جو صمیمی از اندازه کوچک طرح بوتیک به نفع خود استفاده کنید. نور ملایم ، به ایجاد این جو کمک می کند. برای نورافکن کردن محصولات در نمایشگرهای خود ، از روشنایی قرار داده شده استراتژیک استفاده کنید و آنها را از زیر روشن کنید. یک کفپوش فرش یا چوب با کیفیت بالا احساس جذابیت بیشتری نسبت به کاشی مشمع کف اتاق ایجاد می کندعلاوه بر یک اتاق پرو خوب یک میز خوب و قفسه های مناسب کالای شما ،مسلما انتخاب یک تم که بوتیک شما را از دیگر بوتیک ها مجزا کند خیلی مهم است.

پنج نکته مهم در طراحی بوتیک زنانه و مردانه برای جذب بیشتر مشتری:

1. انتخاب موضوع :
اولین نکته دکوراسیون بوتیک انتخاب موضوع است نحوه طراحی دکور بوتیک به موضوع تعیین شده بستگی دارد و شما را در انتخاب مدل قفسه ها و کابینت و رنگ لوازم جانبی راهنمایی می کند برای مثال اگر تمرکز شما بر روی فروش لباسهای زنانه مانند لباس اداری می باشد یک دکور ظریف و زیبا و ترکیبی از رنگهای خنثی و سفید با حداقل لوازم تزیینی می تواند برای دکور بوتیک زنانه مناسب باشد.

5057

اگر در بوتیک لباسهای معمولی دخترو دختر نوجوان دارید می توانید از رنگها و سبک های بهار و روستا و ملایمت استفاده نمایید و طرح بوتیک بایدحس آرامش در عین حال زیبایی را به مشتری انتقال دهد.
5059
و برای بوتیک مردان هم می توانید از تم سیاه سفید و چوب طبیعی و تم های ماجراجویی و مدرن استفاده نمایید.
5046
2. انتخاب تم :
در انتخاب تم هم باید دقت زیادی داشته باشید تا یک تم متفاوت داشته باشید با موضوعی خاص، تا بتواند فروشگاه شما را از دیگر فروشگاه ها متمایز کند برای مثال اگر لباس شنا می فروشید تم ساحلی می تواند اولین انتخاب شما باشد اما بهتر است استایل آن با دیگر فروشگاهها متفاوت باشد شما می توانید از رنگهای غنی غروب آفتاب برای ایجاد فضایی حساس یا پیچیده استفاده نمایید یا از رنگهای زرد و سبز و آبی روشن برای فضای مفرح استفاده نمایید
5051
3. تنظیم جو مناسب
در بوتیک های کوچک بهتراست فضایی صمیمی ایجاد نمایید و از نورهای خشن که مناسب فضای بزرگ است استفاده نکنید نورهای ملایم در بوتیک های کوچک به ایجاد فضای صمیمی کمک می کند.

شما می توانید در طراحی دکور بوتیک از بافت های خاص و مجلل مانند ساتن و مبلمان با سبک غیر معمول یا اثاثیه ای متناسب با یک دوره زمانی خاص برای جذب بیشتر مشتری استفاده نمایید
5026
4. فاصله مناسب
طراحی بوتیک باید طوری باشد که مشتریان راحت از فقسه ها ی لباس دیدن کنند هدف شما این است که مشتریان را تشویق کنید تا از مرور کالاهای شما لذت ببرند و جستجوی آنها را تا حد امکان کار آمد کنید این بدان معنی است که از راه روهای مستقیمی که جلو دید سایر قسمتها را می گیرند اجتناب کنید،قفسه های گرد کوچک تر معمولا مناسب ترند در هر فصل اقلام آن فصل را به نمایش بگذارید
5055
5. میز پیشخوان
در بوتیک خود سعی کنید فضای صندوق دلپذیری ایجاد نمایید .به جای یک میز پیشخوان مربعی خشک و با ابهت رو به روی در ورودی بهتر است سعی کنید میز را با زاویه در گوشه پشتی قرار دهید تا بتوانید بدون خیره شدن به مشتریان در حین ورود فقط ورودی را ببینید . از میزی متناسب با دکوراسیون خود استفاده نمایید .
5045

دکور بوتیک 2023
یکی از ترندهای 2023 گنجاندن عناصر طبیعت در محیط است.
کاغذ دیواری های گیاه شناسی و جنگل امسال دوباره غالب هستند و همچنین توجه به جزئیات تزیینی در یک گوشه خاص بوتیک که می تواند نقطه کانونی عالی برای استفاده از عکس های اجتماعی در بوتیک باشد.

 

دکور بوتیک 2023

دکوربوتیک لباس 2023

اما سبک دیگر در سال 2023 سبک صنعتی است. عناصر آهنی ،رنگ های آهنی،رنگ های متضاد قوی،مواد طبیعی با روح خام ، مواد چوب طبیعی و فولاد،عناصر تزیینی هستند که نمی توان آن ها را در مغازه ای که می خواهد فضای مدرن شهری را بازسازی کند ، از دست داد.

 

دکور بوتیک ترند 2023

دکور بوتیک 1402
از سوی دیگر اگر دوست دارید محیطی پر زرق و برق و زیبا ایجاد کنید خطوط ساده و تمیز ،ظرایف خنثی و ظریف ، فلزات گرم مانند طلا و برنج برای جزییات بوتیک شما مناسب است .

دکور بوتیک ترند 1402

 

 

پیروی از مد ها برای اطمینان از اینکه کسب و کار شما ظاهری جذاب داشته باشد مهم است ،اما باید توجه داشته باشید مغازه هرگز هویت خود را از دست ندهد و فعالیت مغازه شما باید برای مشتریان قابل تشخیص باشد.

شما عزیزان میتوانید با رعایت نکات بالا مشتریان بیشتری جذب نمایید و در نتیجه درآمد بیشتری داشته باشید و برای تبدیل شدن رویاهایتان به حقیقت میتوانید از صفر تا صد طراحی و اجرای بوتیک خود را به تیم زران دکور بسپارید و جهت مشاوره رایگان به شماره وات ساپ 09332073342 پیامک ازسال بفرمایید

EnglishIran