با ما در تماس باشید

09332073342

پست الکترونیکی

info@zarandecor.com

خرده کاری کابینت

خرده کاری کابینت چیست؟
خرده کاری در فرهنگ لغت دهخدا به معنای ریزه کاری،نازک کاری می باشد.معنی خرده کاری کابینت یا خرده کاری ام دی اف نیز معمولا کارهای کوچک مربوط به کابینت و ام دی ام است.

بعضی مواقع کابینت ها نیاز به تعمیر دارند این تعمیرات ارزان می تواند شامل موارد زیر باشد:
1. تعویض در کابینت و کمد :شاید مدل کابینت هاو کمد شما قدیمی شده و شما بودجه کافی برای بازسازی و تعویض کابینت ها را نداشته باشید اگر بدنه کابینت سالم باشد شما می توانیدفقط درهای کابینت را عوض کنید و با کمترین بودجه به نتیجه دلخواه برسید.

2. تعویض لولا ها:معمولا لولا های کابینت به مرور زمان خراب می شوند و نیاز به تعویض دارند.

Handyman Services in San Antonio, Texas

3. ایجاد فضای لباسشویی یا ظرف شویی در اشپزخانه:بعضی مواقع اشپزخانه فضای کافی برای ماشین ظرفشویی یا لباس شویی ندارد که با کوچک کردن و جابجایی یا تغییر یک یا دو کابینت این مشکل حل می شود.

4. تعویض یا تعمیرخرابی کابینت: بعضی مواقع یک کابینت بخاطر رطوبت یا ضربه اسیب می بیند و نیاز به تعویض یا تعمیر دارد.

5. تعویض پایه های کابینت:به مرور زمان پایه های کابینت یا اسیب می بینند یا اینکه شما می خواهید از پایه های کابینت بهتری استفاده نمایید شما می توانید پایه ها را تعویض نمایید

6. تعویض یا تعمیر صفحه کابینت:معمولا صفحه کابینت بخاطر رطوبت یا گرما آسیب می بیند و نیاز به تعمیر یا تعویض دارد که بیشتر تعویض صفحه پیشنهاد می شود .

7. ساخت یک کابینت جدید :بعضی مواقع به طور کامل از فضای اشپزخانه استفاده نشده و شما می توانید یک یا دو کابینت به کابینت های قبلی اضافه نمایید.

8. ساخت شلف یا کمد دیواری کوچک:ممکن است برای نمای اتاق و حتی اشپزخانه و کلا خانه نیاز به شلف دیواری داشته باشد و یا حتی کمدی کوچک که به دیوار نصب شود.

9. تعویض ریل دراورو : اگر هیچ آسیبی به ام دی اف یا چوب دراور یا کمد شما نرسیده باشد و فقط ریل ها نیاز به تعمیر داشته باشند شما می توانید این کار را انجام دهیدو مثل روز اول از کشو ها استفاده نمایید .

تیم زران دکور در زمینه خرده کاری کابینت و کلا ام دی اف آماده خدمت به شما عزیزان می باشد جهت مشاوره رایگان به وات ساپ شماره 09332073342 پیامک ارسال بفرمایید.

EnglishIran