با ما در تماس باشید

09332073342

پست الکترونیکی

info@zarandecor.com

نکات مهم در طراحی دکوراسیون اتاق خواب پسرانه

طراحی دکوراسیون اتاق خواب پسرانه

بهترین راه برای ایجاد اتاقی که پسر شما عاشق آن خواهد بود این است که احساسات خود را صفر کنید. با چیزهایی که او دوست دارد شروع کنید ، یک دوز سرگرم کننده سالم اضافه کنید و فضای کافی برای رشد بگذارید.

در طراحی اتاق خواب پسرانه سن و روحیات خیلی مهم است.

 

ایده های اتاق خواب برای ایجاد فضایی که کودک شما آن را دوست خواهد داشت:

1-یک تخت خواب مناسب سن کودک در نظر بگیرید و در نظر داشته باشید که سرعت رشد پسر بچه ها سریع تر است و سایز و استحکام تخت را طوری باشد که در زمان های کوتاه مجبور به تعویض تخت نشوید.

2-فضایی را برای میز کار در نظر بگیریدالبته با توجه به سن پسرشما میز کار میتواند میز تحریر کوچک باشد یا میز کامپیوتری که کارایی میز تحریر هم داشته باشد.

3-سعی کنید دیوارپوش و کف پوش در یک طیف رنگ باشندبرای دیوار می توانید از پوسترهای سه بعدی به سلیقه فرزندتان و مناسب سنش  نصب کنید.

4-حتما قفسه یا شلفهایی به دیوار نصب نمایید برای ذخیره سازی اسباب بازی و کتاب تا فضای زمینی اتاق آزاد باشد برای تحرک فرزندتان.

5-طرح ورنگ را متعادل نگه داریدسعی کنید رنگها با هم همخوانی داشته باشدرنگهای معمول اتاق خواب پسر رنگهای سرد و خنثی هستند شاید یکی از دلایل انتخاب رنگهای سرد و خنثی برای اتاق پسرها انرژی بالای انهاست که به کمک رنگهای ارامش بخش مثل رنگ ابی کمی کنترل می شود البته دلیل نمی شود که رنگهای با انرژی مانند قرمز و صورتی و نارنجی برای پسرها ممنوع باشد فرزند شما ازاد است هر رنگی خواست انتخاب کند و با پیروی از تم های پسرانه در اتاق خود استفاده نماید

 

طرحهای مناسب اتاق پسرانه برای پرده و روتختی و فرش و کاغذ دیواری بسته به سن فرزند شما متفاوت است برای مثال تم های مناسب پسربچه ها شخصیتهای کارتونی مانند باب اسفنجی و مرد عنکبوتی و ماشین و کشتی دزدان دریایی و.......می باشدالبته اگر از شخصیتهای کارتونی استفاده کردید سعی نکنید در کل اتاق ان تم تکرار شود برای مثال اگر در پرده و روتختی از شخصیت کارتونی استفاده کردید بقیه وسایل را ساده انتخاب نمایید تا اتاق شلوغ و خسته کننده نشود.

برای سن نوجوان هم روتختی و فرشهای راه راه و چهار خانه و زیکزال مناسب میباشد البته در سن نوجوانی خود نوجوان رنگ اتاق و وسایل را با دقت بیشتری انتخاب می کند

شما عزیزان می توانید صفر تا صدبازسازی طراحی و اجرای اتاق خواب پسرانه  را با خیالی اسوده به تیم زران دکور بسپارید.وبرای مشاوره رایگان می توانید به وات ساپ شماره: 09332073342پیامک بفرستید.

دیدگاه ها بسته شده اند.

EnglishIran