با ما در تماس باشید

09332073342

پست الکترونیکی

info@zarandecor.com

بازسازی خانه در تهران

بازسازی خانه قدیمی در تهران

باسازی خانه قدیمی چیست؟
بازسازی منزل قدیمی با در نظر گرفتن بودجه و زمان به ما کمک می کند تا بتوانیم به راحتی به نتیجه دلخواه دربازسازی خانه قدیمی در تهران با کمترین هزینه برسیم.
وقتی شما تصمیم می گیرید که بازسازی ساختمان قدیمی باید انجام شود.باید یا خودتان با تکنیکهای بازسازی آشنا باشید یا اینکه کار را به افرادی در تهران بسپارید که به تکنیکهای بازسازی منزل تسلط کامل داشته باشند .

مدیریت بازسازی

شخصی که مدیریت بازسازی خانه را در تهران به عهده می گیرد باید دقیقا بداند شما چه می خواهیدتا بتواند هزینه بازسازی را مشخص کند بعضی وقتها هدف از بازسازی فقط تعمیر قسمتهای فرسوده ساختمان است اما گاهی هدف ایجاد فضای بیشتر و تنوع در دکوراسیون داخلی می باشد.

1. نکته اول در بازسازی خانه های قدیمی تخریب بعضی از قسمتهای ساختمان است که به هدف تغییر و ایجاد فضای بیشتر انجام می شود که باید به درستی انجام شود که به نقاط دیگر مثل کف پوش وسیم برق ،لوله آب و گازآسیب وارد نشود.

r01

2. نکته بعد از تخریب تعمیر است که باید با دقت و به درستی انجام شود.

r02

3. موضوع مهم دیگر کف پوش است که مسلما تعویض آن هزینه بالایی دارد شما باید تصمیم بگیرید می خواهید کف پوش را عوض کنیدیا نه ، و اگر این تصمیم منفی است پس باید در دیگر تغییرات ساختمان جنس و رنگ کفپوش را در نظر بگیرید که با هم هماهنگ باشند.
r03

4. گزینه بعدی حمام و دستشویی است ،که آیا شما تصمیم دارید کاشی و سرامیک و سنگ دستشویی را عوض کنید که خود زمان بر و دارای هزینه هایی است که باید ارزیابی شودکه تعویض نیاز است یا اینکه تعمیر کافی است.
r04

5. یکی از مهم ترین نکته ها آشپزخانه است که شامل کاشی و سرامیک و کابینت و گاز و سینک می باشد که با توجه به بودجه و زمان می توانید تغییر دهید وبا اجرا و نصب درست کابینت و یک بازسازی درست ،حتی فضای آشپزخانه و فضای ذخیره سازی مواد و وسایل بیشتر شود علاوه بر اینکه آشپزخانه قلب خانه است و در زیبایی ساختمان خیلی موثر است .
r05

6. گزینه دیگردیوار پوش است که شما می توانید از رنگ یا کاغذ دیواری استفاده نماید که مسلما انتخاب رنگ مناسب دیوار پوش خیلی در دیزاین ساختمان تاثیر گذار است البته اگر به نتیجه برسید که دیوار پوش نیاز به تغییر دارد.
r06

7. و گزینه بعدی کمد دیواری است که خیلی در ایجاد فضای ذخیره سازی بیشتر ،مهم است.

r07

8. نورپردازی هم که باید صد در صد در نظر گرفته شود.

r08

9. سیستم گرمایشی و سرمایشی هم باید بررسی شودکه نیاز به تعویض کلی دارد یا فقط تعمیر یا هیچکدام.

r09

10. از موارد دیگرانتخاب درست وسایل با رنگهای هماهنگ و سایزو جنس متناسب است.

r10

مسلما یک نفر مدیریت بازسازی را به عهده می گیرد و هر قسمت از بازسازی را به متخصص آن کار می سپاردمثل بنا و نصاب کابینت و...

در نتیجه با رعایت نکات بالا میتوانید به نتیجه دلخواه در بازسازی خانه با حداقل هزینه برسید

شما عزیزان می توانید با خیالی آسوده از صفر تا صد بازسازی منزل یا محل کار خود را با کمترین هزینه به تیم زران دکور بسپارید.و جهت مشاوره رایگان به وات ساپ شماره 09332073342پیامک ارسال بفرمایید

EnglishIran