با ما در تماس باشید

09332073342

پست الکترونیکی

info@zarandecor.com

طراحی دکور رستوران

دکور رستوران

هنگام راه اندازی یک رستوران ازاهمیت طراحی دکوراسیون داخلی رستوران خود غافل نشوید.برای موفقیت در کارتان علاوه بر غذای خوب و خدمات خوب راحتی میهمانان در پذیرش کلی رستوران شما مهم است.

در دکور رستوران شیک نوع غذایی که سرو میشود خیلی مهم است شما چه نوع رستورانی دارید؟ آیا این یکی از رستوران های گاه به گاه سریع و با کلاس عالی است که اکنون مد شده اند؟ یا ، آیا این یک همبرگر ، ناهار خوری خوب یا یک مفهوم منحصر به فرد کاملاً خاص شما خواهد بود؟

برای طراحی دکور رستوران مدرن، به یاد داشته باشید که ظاهر و احساس رستوران خود را با مارک تجاری خود مطابقت دهید. مشتریان شما این دو را به هم گره می زنند ، بنابراین مهم است که فضای داخلی ، بسته بندی ، منو ، تبلیغات ، وب سایت و حتی نمای بیرونی شما به خوبی با هم ترکیب شوند.

6 نکته کلیدی در طراحی دکور رستوران موفق

1. تم مشخص در طراحی داخلی رستوران
تم رستوران مانند شخصیت رستوران شما عمل میکند و باید موضوع رستوران را معرفی کند برای مثال تم همبرگر فروشی با تم چلوکبابی کاملا متفاوت است شما می توانید با حفظ اصول اولیه طرحی جدید و نو مخصوص رستوران خودتان خلق کنید.

تم رستوران مدرن
2. روانشناسی رنگ را فراموش نکنید
رنگ میتواند احساسات را بر انگیزد و روی میزان سفارش مشتریان و میزان پولی که در رستوران شما خرج می کنند تاثیر مستقیم داشته باشد. برای مثال رنگهای قرمز،زردو نارجی و قهوه ای محرک اشتها هستندو رنگ آبی اشتها را کم می کند.

رستوران شیک

3. فضای مناسب و کافی برای مشتریان و کارکنان
رستوران باید فضای مناسب و کافی و دسترسی راحت به آشپزخانه و حرکت برای کارکنان داشته باشد .فضای انتظار وسیعی فراهم کنید تا مشتریان راحت منتظر آزاد شدن میز خود باشندوهنگام نشستن دید کافی به کارکنان برای سفارش جدید داشته باشند.

اصول دکور رستوران

4. مبلمان و میز و صندلی مناسب
رستوران شما باید جوابگوی گروهای متفاوت باشد برای مثال میزهای خانوادگی برای خانواده های پرجمعیت و میز های دو نفره برای زوجین ،و چند صندلی بچه.
و نوع صندلی و میز و مبل و راحتی آنها خیلی مهم است.

دکور رستوران

 

5. نورپردازی
نورپردازی مناسب خیلی در نمایش زیبایی رستوران تاثیر گذار است نورپردازی میتواند طبیعی باشد یا مصنوعی یا بسته به شرایط ترکیبی از نورطبیعی و مصنوعی

نورپردازی رستوران

 

6. تهویه و سیستم گرمایشی و سرمایشی مناسب
رستوران ها معمولا نیازمند دستگاهای تهویه قوی و بی صدا هستند .از نظر گرمایشی و سرمایشی هم خیلی مهم است که مشتری و کارکنان احساس راحتی داشته باشند و رستوران هوای مطبوع و معتدلی داشته باشد.

دکور رستوران

 

شما عزیزان می توانید با خیالی آسوده از صفرتا صد طراحی و اجرای دکور رستوران خود را به تیم زران دکور بسپارید و جهت مشاوره رایگان به شماره:09332073342 پیامک ارسال بفرماییدو با شماره :09204009301تماس بگیرید

EnglishIran